Bankasürans

Viennalife Banka Sigortacılığı Grup Müdürlüğü; üretken, akılcı ve güçlü iş modelleri ile işbirliği yaptığı altı banka yoluyla ürünlerini daha fazla insanla buluşturuyor.

Bankasürans

Bankasürans Satış Kanalı iş ortakları olan Bankalar ile müşterilerine en doğru ürünlerin sunulmasını sağlarken akılcı, güçlü ve kazan kazan prensibine bağlı iş modelleri oluşturmayı amaçlıyor.

Kanalın etkin ve verimli yönetimi Bankasürans Satış Direktörlüğü tarafından sağlanırken, ortak akıl prensibiyle her iş ortağımıza özel çözümlerle ve banka kaynaklı ekiplerle tek noktadan etkin iletişim kurgulanmıştır.

İş ortakları ile ortak akıl prensibiyle çoklu kampanya modeli temel alınarak yıl geneline yayılan ödüllü kampanyalarla şube üretkenliği, poliçe prim ortalamaları ve süreklilik kriterlerinde gelişmeler elde ederek ilerleyen satış kanalımız çok yönlü bir kazanç stratejisi ile ilerliyor.

Müşteri/müşteri adaylarımız ve aynı zamanda beraber çalıştığımız iş ortaklarımız için sunduğumuz dijital sistemlerin kolaylığı sayesinde daha çok insana ulaşıyor ve ihtiyaca yönelik kazandıran ürünlerimizi sizler ile buluşturuyoruz.